Kamera IP - IPC-HFW3849T1-ZAS-PV-27135-S5
Do wyczerpania zapasu
3 646,00 netto
Typ obudowy
Bullet
Standard
TCP/IP
Przetwornik
1/2,8" Progressive Scan CMOS
Max Rozdzielczość
8 MP
Ogniskowa obiektywu
2.7 mm–13.5 mm
Audio
Obsługa audio
Obsługa kart SD
Micro SD (do 512GB)
Oświetlacz IR
50 m
Oświetlacz światła białego
40 m
Zasilanie
12V DC;
PoE
Klasa szczelności
IP67
*Podane poniżej parametry i arkusze danych dotyczą wyłącznie serii 3849-PV-S5.
> 8-megapikselowy przetwornik obrazu CMOS 1/2,8", niska jasność i obraz o wysokiej rozdzielczości.
> Maksymalna rozdzielczość wyjścia: 8 MP (3840 × 2160) przy 25/30 fps.
> Kodek H.265, wysoki stopień kompresji, bardzo niska szybkość transmisji.
> Zasilanie 12 VDC/PoE.
> Ochrona IP67.
> Alarm dźwiękowy i świetlny (czerwone i niebieskie światła).
> SMD 4.0.
> Obsługuje AI SSA oraz uzbrajanie i rozbrajanie jednym dotknięciem.
> Obszar SMD można ustawić w ciepłych obszarach światła, które obsługują wyzwalanie alarmów
Pliki do pobrania
PlikOpisWielkość
IPC-HFW3849T1-ZAS-PV-27135-S5.pdKarta katalogowa575.58KB
Właściwości główne
Typ obudowy
Bullet
Standard
TCP/IP
Przetwornik
1/2,8" Progressive Scan CMOS
Max Rozdzielczość
8 MP
Ogniskowa obiektywu
2.7 mm–13.5 mm
Audio
Obsługa audio
Obsługa kart SD
Micro SD (do 512GB)
Oświetlacz IR
50 m
Oświetlacz światła białego
40 m
Zasilanie
12V DC;
PoE
Klasa szczelności
IP67
Matryca
Rozdzielczość
8MP (3840 × 2160);
6MP (3072 × 2048);
5MP (3072 × 1728);
5MP (2592 × 1944);
4MP (2688 × 1520);
4MP (2560 × 1440);
3MP (2048 × 1536);
3MP (2304 × 1296);
2MP (1920 × 1080);
1,3MP (1280 × 960);
720p (1280 × 720)
Czułość
0,004 lux@F1,0 (Color, 30 IRE);
0,0004 lux@F1,0 (B/W, 30 IRE);
0 lux (illuminator on)
Migawka
Auto/Manual 1/3 s–1/100000
Stosunek sygnał/szum (S/N):
> 56 dB
Obiektyw
Rodzaj
Stałoogniskowy
Ogniskowa
2,8 mm
Zoom optyczny
Brak
Kąt widzenia (dane producenta)
H: 108°–34°
V: 56°–19°
D: 130°–39°
Przysłona
f/1,0
Oświetlacz
Typ oświetlacza
IR
Zasięg oświetlacza
Sterowanie oświetlaczem
Automatyczne / ręczne
Video
Kompresja video
H.265+/H.265/H.264+/H.264/H.264B/H.264H/MJPEG
Ilość strumieni
3
Ilość klatek/sek.
3840 × 2160@(1 fps–30 fps)
Bitrate
H.264:3 kbps–16384 kbps
H.265:3 kbps–16384 kbps
Tryb Dzień / Noc
Auto (ICR) (Kolor / B/W)
Tryb BLC
BLC / HCL / WDR
WDR
120 dB
Balans bieli
Auto; naturalne; oświetlenie uliczne; zewnętrzne; ręczne
Redukcja szumów
3D NR
Kontrola wzmocnienia
AGC
Wybrane funkcje
Podstawowe
Detekcja ruchu;
Maska prywatności;
Mirror - Odbicie lustrzane obrazu;
RoI - Obszar zainteresowania
Zaawansowane
Starlight;
Acu Pick;
AI SSA;
SMD 4.0;
Funkcje AI
Przekroczenie linii;
Wtargnięcie;
Klasyfikacja wykrytego obiektu (człowiek/pojazd)
Wbudowany mikrofon
Tak
Wbudowany głośnik
Tak
Wejścia audio
1 channel (RCA port)
Wyjście audio
1 channel (RCA port)
Kompresja
PCM; G,711a; G,711Mu; G,726; G,723
Wejścia/Wyjścia
Wejście alarmowe
1 channel in: 5 mA 3V–5 VDC
Wyjście alarmowe
1 channel out: 300 mA 12 VDC
Gniazdo karty pamięci
Micro SD
256 GB
Sieć
Interfejs
1x RJ45 (10/100 Base-T)
Wi-Fi
Brak
Protokół
Kompatybilność
ONVIF (Profile S/G/T); CGI
SDK and API
Przeglądarki
IE; Chrome; Firefox
Użytkownicy online
20
Oprogramowanie
Smart PSS; DSS; DMSS
Mobilne
IOS; Android
Obudowa
Materiał
Metal; Plastik
Kolor
Biały
Zakres regulacji
Panorama: 0° ~ 360°;
Nachylenie: 0° ~ 90°;
Obrót: 0° ~ 360°;
Stopień ochrony
Temperatura pracy
-40°C do +60°C
Waga
1,050 kg
Wymiary
288,4 mm × 94,4 mm x 84,7 mm
12V DC/PoE (802,3af)
Pobór mocy
Podstawowy: 4,5 W (12 VDC); 5,5 W (PoE);
Maksymalny: 7,6 W (12 VDC); 9,1 W (PoE)